Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

POHÁDKA: POHÁDKOVÉ NEPOHÁDKY JOSEFA ČAPKA

12. 9. 2020, 15:00

POHÁDKA: POHÁDKOVÉ NEPOHÁDKY JOSEFA ČAPKA

12. 9. SO 15:00 HOD

Čapkovo „povídání“ podle knihy Povídejme si děti je podtrženo řadou vizuálních nápadů realizovaných různými druhy loutek, které jsou vytvořeny v duchu ilustrací J. Čapka. V představení se poznají děti, které se nerady myjí, jsou líné, bojí se zubaře, nechtějí snídat a podobně. Ale dozvědí se také, jak by to s nimi mohlo dopadnout. Autor však nevychovává se vztyčeným ukazovákem, ale s humorem a laskavým pohlazením.

Hraje divadlo: Anima Candida. Dramatizace a režie: Jiří Středa, hrají: Kateřina Táborská a Miroslav Táborský, výprava: Marie Stejskalová, hudba: Zbyněk Matějů. Představení je vhodné pro děti od 4 let, délka cca 50 minut. Velký sál, vstupné 50,-Kč, bez rezervace.

Podrobnosti

Datum:
12. 9. 2020
Čas:
15:00
Rubrika Akce:

Během akcí se mohou pořizovat zvukové a obrazové záznamy určené k propagaci knihovny a Kulturního centra. V případě nepřístupnosti těchto internetových stránek zejména pro osoby se zdravotním postižením se pro podrobnější informace obraťte telefonicky na KC CHD tel.: 283 852 858, nebo si informace vyžádejte osobně na adrese Hrušovanské náměstí 253/5, 184 00 Praha-Dolní Chabry