Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KAVÁRNIČKA CHABERSKÝ DVŮR

20 září, 14:30 - 16:30

KAVÁRNIČKA CHABERSKÝ DVŮR

středa 14.30 – 16.30 hod.

I s příchodem podzimních měsíců trvá aktivita kulturní a sociální komise. V září pokračuje tradiční Kavárnička – setkávání našich seniorů a seniorek nad šálkem teplého nápoje v prostorech Kulturního centra Chaberského dvora.

Na úspěšnou červnovou návštěvu Senátu ČR pak v rámci Kavárničky navážeme říjnovou prohlídkou budovy České televize na Kavčích horách. Přesný termín exkurze doladíme během září, stejně jako nabídku přednášek a dalšího programu Kavárniček.

Příjemnou činností je i roznos gratulací našim jubilantům a oslavencům z řad starších spoluobčanů. Není nad osobní setkání a pár slov při předání obálky s přáním a peněžní poukázkou coby pozorností od městské části.

Po prázdninách se sejdeme tradičně první a třetí středu
6. a 20. září od 14:30 hodin.

Podrobnosti

Datum:
20 září
Čas:
14:30 - 16:30
Rubrika Akce:

Během akcí se mohou pořizovat zvukové a obrazové záznamy určené k propagaci knihovny a Kulturního centra. V případě nepřístupnosti těchto internetových stránek zejména pro osoby se zdravotním postižením se pro podrobnější informace obraťte telefonicky na KC CHD tel.: 283 852 858, nebo si informace vyžádejte osobně na adrese Hrušovanské náměstí 253/5, 184 00 Praha-Dolní Chabry