Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ: KDYŽ SE ZHASNE – ODLOŽENO

20. 10. 2020, 19:00

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ: KDYŽ SE ZHASNE

20. 10. ÚT 19:00 HOD.  odloženo.

Z důvodu nouzového stavu a dalších epidemiologických nařízení je událost ODLOŽENA. Náhradní termín představení byl domluven na čtvrtek 29. dubna 2021. O dalších případných změnách budeme včas informovat. Všem zájemcům se omlouváme.

Možnost ponechání si již zakoupených vstupenek,
případné vracení vstupného  bude možné od 21. 10. v KC CHD.

Divadelní představení Když se zhasne s Ivo Šmoldasem dne 20. října 2020 bude probíhat za dodržení všech aktuálních hygienických opatření.

Zveme k návštěvě divadelní komedie M. Doleželové a R. Vencla „Když se zhasne“: Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální. Může za to předmanželská smlouva, drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému. Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou poněkud výstřední manželé Imelda a Artur. Na první pohled by se mohlo zdát, že půjde o dost nudnou párty, jenže to by ona předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek: ten z manželů, který prokáže tomu druhému nevěru, může požádat o rozvod a získá všechen majetek. Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole.

Hrají: Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Lukáš Langmajer, Miluše Bittnerová. Režie: Roman Meluzín. Producent: Petr Mácha. Velký sál, vstupenky v ceně 250/200 Kč v prodeji od 15. 9. 2020 v KC.

Podrobnosti

Datum:
20. 10. 2020
Čas:
19:00
Rubrika Akce:

Během akcí se mohou pořizovat zvukové a obrazové záznamy určené k propagaci knihovny a Kulturního centra. V případě nepřístupnosti těchto internetových stránek zejména pro osoby se zdravotním postižením se pro podrobnější informace obraťte telefonicky na KC CHD tel.: 283 852 858, nebo si informace vyžádejte osobně na adrese Hrušovanské náměstí 253/5, 184 00 Praha-Dolní Chabry