Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Den otevřených dveří knihovny a Kulturního centra

8 října

Den otevřených dveří knihovny

Sobota 8. října 2022

Zveme děti na zábavné odpoledne v sobotu 8. října 2022 do areálu Chaberského dvora. Konat se zde bude Den otevřených dveří.

Slavíme nominaci v soutěži Knihovna roku a také bude vrcholit celorepublikový Týden knihoven. Program bude začínat od 14:00 hod. marionetovou pohádkou O neposlušných kůzlátkách divadla Kozlík, od 15:00 hod. k dobré náladě přispěje hudební vystoupení „The Acooustic A-Team“. Dále bude připraven venkovní interaktivní kinostan, v němž si lze vyzkoušet nejrůznější hry za pomoci bezdotykové technologie – pohyb hráčů je snímán 3D kamerou. Děti i dospělí si mohou na workshopech vyrobit vlastní keramickou mozaiku a obal na knihu. Pro nejmenší bude k dispozici ateliér Markamilka s malováním na obličej, dále skákací hrad a minigolf, kvíz s odměnou a na závěr vylosujeme jednoho výherce novinkové deskové hry: Houbařův ráj. Těšíme se na všechny!

Podrobnosti

Datum:
8 října
Rubrika Akce:

Během akcí se mohou pořizovat zvukové a obrazové záznamy určené k propagaci knihovny a Kulturního centra. V případě nepřístupnosti těchto internetových stránek zejména pro osoby se zdravotním postižením se pro podrobnější informace obraťte telefonicky na KC CHD tel.: 283 852 858, nebo si informace vyžádejte osobně na adrese Hrušovanské náměstí 253/5, 184 00 Praha-Dolní Chabry