Chabry mají talent

24. dubna 2019

 

 

V pátém ročníku show „Chabry mají talent“ jsme měli tu čest vidět na pódiu skupinu chaberských dětí, které nás přesvědčily o svém nadání pro vybraný obor. Před zaplněným velkým sálem Chaberského dvora se představily s opravdu pestrou paletou vystoupení.

Letošní ročník uvedla svými roztomilými tanečky třída „Koťátka“ z MŠ Beranov, poté jsme zatleskali přednesu prózy Vidlička od L. Aškenazyho v podání Veroniky Přibylové, Kristýně Vodrážkové za orientální tanec, recitaci dlouhé básně Madině Tagirové. Pak předvedly svůj step Nela Šedová a tanec Elizabeth Dickij, se dvěma náročnými písněmi a capella vystoupil Andreas Drahotský, Klub Beruška reprezentovala mažoretka Veronika Landová, sestavu gymnastiky zacvičila Terezka Vodrážková. Poté si publikum podmanila skupina PoBoFitdance se dvěma tanečními sestavami a na konec doslova „vtrhly“ na pódium sestry Kiki a Bára Majerovy se svým tancem v rytmu rock and rollu! Celým programem provázela jedna z přihlášených účastnic, milá a sympatická slečna Veronika Přibylová, které tímto děkuji za pomoc a profesionální přístup.

Účinkující si zasloužili naše uznání a respekt, proto byly na závěr odměněni naprosto všichni. Děkujeme za účast a budeme se na vaši hojnou účast těšit zase za rok!

Alena Wachtlová